Jste zde: Domů  /  Informujeme  /  Často kladené otázky  /  Proč spolupracovat právě s Ing. I. Šnajdrem?

Proč spolupracovat právě s Ing. I. Šnajdrem?

Co nelze od systému managementu očekávat? Co to je CERTIFIKÁT? Co to je systém environmentálního managementu? Co to je systém managementu kvality? Co to je systém? Co to je systémová dokumentace? Jak moc musí být rozsáhlá? Co to je zkratka SMK (SMJ)? Jaký je rozdíl mezi "kvalitou" a "jakostí"? Je nějaký vztah systémů managementu k veřejným zakázkám? Jsou ještě nějaké další systémy managementu? Musíme aplikovat "statistické metody"?

Proč spolupracovat právě s Ing. I. Šnajdrem?

  1. Pro průhlednost postupu; postup prací je před jejich zahájením diskutován se zákazníkem.
  2. Fakturuje výhradně částky na základě skutečně odvedené práce.
  3. Uplatňovaná řešení sestavuje na míru pro daného klienta; přihlíží k jeho specifickým podmínkám, používaných zdrojům, charakteru práce a kultuře firmy, potřebnou dokumentaci (dokumenty a formuláře) navrhuje s ohledem na maximální jednoduchost, přehlednost, čitelnost, čtivost a možnost snadné úpravy.
  4. Při návrhu projektu se zákazníkem diskutuje rozsah práce potřebný pro úspěšné dosažení cíle; zákazník rozhoduje o tom, které práce realizuje sám a které budou zajištěny prostřednictvím spolupráce s Ing. I. Šnajdrem.
Proč zavádět systém managementu?

Informujeme

30.7.

Řídíte své procesy?

Co je pro Vás proces? Jak jej řídíte? Co je pro řízení procesů významné?

Více »
22.5.

Implementace systému managementu kvality podle ČSN EN ISO 9001 (QMS)

Ministerstvo dopravy, které schvaluje technickou způsobilost přestaveb nebo nástaveb, uvádí ve svém rozhodnutí požadavek na certifikaci systému řízení jakosti. Certifikaci lze ale úspěšně absolvovat jen pokud je tento systém ve shodě s normou ISO 9001.
Můžeme vaši firmu na certifikaci připravit - rychle a efektivně.

Více »

Nejbližší akce

V současné době nejsou naplánovány žádné akce.

Zobrazit všechny akce »