Jste zde: Domů  /  Kalendář akcí  /  E-kurzy a videoškolení

E-kurzy a videoškolení

Využijte příležitosti a zvyšte kompetence svých pracovníků prostřednictvím distančních způsobů vzdělávání

Řada témat, která potřebujete sdělit svým pracovníkům, nebo metody a nástroje, které je žádoucí, aby vaši pracovníci uměli aplikovat, se mohou naučit na dálku (e-learning, webinar atd.).
Je nutné zvolit vhodnou formu:

1) Prosté sledování zpracovaného tématu? Vhodné např. u seznámení se základy managementu (třeba kvality, QMS) nebo nového aBMS (Anti Bribery Management System).

2) Aktivní zapojení účastníků ve virtuální třídě s lektorem? Výhodné, když je nutné nejen se dovědět ale i naučit, např. pro moderování a základy FMEA, jak nalézat ztráty (MUDA), jak na implementaci 5S či používání metod řešení problémů – 5WHY, PDCA, DMAIC, Fishbone, Flow Chart a dalších.

Příklad první skupiny můžete vidět a připravený kurz zakoupit u SIGMApoint. Pokud potřebujete osvědčení o absolvování kurzu či certifikát, lze je vystavit (pochopitelně při zvládnutém testu). Na některých kurzech jsme se lektorsky podíleli.

Informujeme

30.7.

Řídíte své procesy?

Co je pro Vás proces? Jak jej řídíte? Co je pro řízení procesů významné?

Více »
22.5.

Implementace systému managementu kvality podle ČSN EN ISO 9001 (QMS)

Ministerstvo dopravy, které schvaluje technickou způsobilost přestaveb nebo nástaveb, uvádí ve svém rozhodnutí požadavek na certifikaci systému řízení jakosti. Certifikaci lze ale úspěšně absolvovat jen pokud je tento systém ve shodě s normou ISO 9001.
Můžeme vaši firmu na certifikaci připravit - rychle a efektivně.

Více »